O nas

paintballpark.pl

Naszą misją jest dostarczenie Klientom produktów wysokiej jakości uwzględniających ich indywidualne oczekiwania, a jednocześnie gwarantujących efektywne zagospodarowanie czasu wolnego. Chcemy to osiągnąć poprzez promowanie sprawdzonych rozwiązań w zakresie turystyki kwalifikowanej jaka jest gra w paintball jak i poprzez wdrażanie niekonwencjonalnych, autorskich pomysłów w segmencie rekreacji.

ZOBACZ TEREN

Dlaczego my ?

Naszym celem nadrzędnym jest maksymalne usatysfakcjonowanie Klienta, w taki sposób aby czas spędzony z nami pozostawił niezapomniane pozytywne wrażenia. Tworzymy wypoczynek z pasją.

Specjalizujemy się w organizacji imprez paintball w szerokim zakresie. Od organizacji imprez dla osób indywidualnych poprzez grupy zorganizowane, skończywszy na kompleksowych imprezach integracyjnych gdzie paintball stanowi wycinek realizowanego większego projektu.

Wszyscy nasi instruktorzy posiadają stosowne przeszkolenie, wykorzystywany sprzęt jest wysokiej jakości posiada certyfikaty bezpieczeństwa.

Organizujemy imprezy na terenie całego kraju od Bałtyku po Tatry. Nasze stałe pola opisane są w dziale Teren. Organizujemy imprezy także w innych miejscach wskazanych przez Klienta, jesteśmy bardzo mobilni, minimalizujemy koszty transportu.